Jei kredito bendrovė jums pateikia neigiamą atsakymą

Paskolos su vekseliu

Paskolos su vekseliu

Šiomis dienomis pasiskolinti nebėra taip paprasta, kaip būdavo anuomet. Žinoma, iki šiol yra daugybė žmonių, kurie vadovaujasi atgyvenusiu požiūriu, manydami, kad tereikia kreiptis į pasirinktą kredito bendrovę ir paskola bus suteikta akimirksniu. Deja, realybėje viskas taip paprastai nevyksta. Paskolos nėra dalinamos į kairę ir į dešinę. Tai draudžia Lietuvos Respublikos įstatymai. Dabar kreditoriai yra labai kontroliuojami. Jų veikla yra prižiūrima, todėl net negalvokite, kad neturėdami darbo ar oficialių pajamų galėsite gauti paskolą iš vartojimo paskolų teikėjų. Taip nenutiks. Turite suprasti, ką reiškia atsakingas skolinimasis ir tik tuomet imti galvoti apie kreipimąsi dėl paskolos.

Kaip bebūtų, verta įvardinti bent kelis reikalavimus, kuriuos taiko šiuolaikiniai kreditoriai. Vienas iš jų neabejotinai yra vartotojo amžius. Jaunesnis nei aštuoniolikos metų asmuo negali kreiptis į kreditorius. Kredito bendrovės paskolas suteikia tik nuo aštuoniolikos metų, o kai kurios iš jų taiko ir 19 arba 21 metų amžiaus cenzą. Taip pat labai svarbu, kad jūs savo gyvenamąją vietą būtumėte deklaravę Lietuvoje – žinoma, turite būti ir šios šalies pilietis. Kita vertus, tai tik bazinės ir standartinės taisyklės. Negalima pamiršti, kad kreditoriai labai didelį dėmesį skiria ir žmogaus kreditingumui. Tai reiškia, kad jie turi būti tikri, jog žmogus yra finansiškai pajėgus grąžinti vienokio ar kitokio dydžio paskolą. Todėl būtina turėti darbą ir gauti oficialias pajamas. Be abejo, aktuali ir jūsų kredito istorija. Tai reiškia, kad kreditoriai turi žinoti, jog jūs esate mokūs ir atsakingi vartotojai. Jei iki šiol jūs turėjote daugybę paskolų ir vengdavote jas grąžinti laiku, galite būti tikri, kad jūsų kredito istorija jau yra pakankamai prasta, todėl tikėtina, kad kredito bendrovės jus vertins labai nepalankiai.

Taigi, jei jūs sulauktumėte neigiamo kreditorių atsakymo, greičiausiai, kad vienintelė išeitis bus paskolos su vekseliu, kurias jums suteiktų pavieniai fiziniai asmenys. Žinoma, paskolos su vekseliu yra kitokiais aspektais pasižymintis finansinis įsipareigojimas, tačiau jei kito pasirinkimo jūs neturite, tikėtina, kad rinksitės būtent jį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.