Paskolos bedarbiams neišduodamos

paskolos bedarbiams neišduodamos

Jei jūs neturite oficialaus darbo ir norite gauti paskolą, turėtumėte nepamiršti, kad vartojimo paskolų teikėjų bendrovėse paskolos bedarbiams neišduodamos. Taip, jūs supratote visiškai teisingai – oficialiems kreditoriams yra draudžiama išduoti paskolas darbo ir pajamų neturintiems asmenims. Ir tai yra visiškai suprantama bei teisinga, kadangi jei paskola būtų išduoda nedirbančiam asmeniui, tiek kreditoriai, tiek ir patys paskolų gavėjai susidurtų su labai didele rizika. Trumpiau tariant, tokie klientai yra vertinami kaip labai aukštos rizikos asmenys. Kita vertus, Lietuvoje kredito bendrovės yra labai griežtai prižiūrimos vartojimo paskolų teikėjų, todėl jei jos pažeistų galiojančius įstatymus, sulauktų labai griežtų sankcijų. Todėl jei turėjote tokių lūkesčių kreiptis į vartojimo paskolų teikėjus neturint oficialaus darbo, turėtumėte savo požiūrį pakeisti ir ieškoti kitokių alternatyvų.

paskolos bedarbiams neišduodamosŽinoma, tokiu atveju jums gali kilti pagrįstas klausimas, tai ką gi reikėtų daryti, jei jūs neturite oficialių pajamų? Ar tikrai nėra jokios kitos galimybės gauti paskolą? Laimei, atsakymą gali pateikti privatūs fiziniai asmenys, kurie teikia paskolas. Kita vertus, tuomet reikėtų atminti, kad ir tokie paskolų teikėjai nori būti tikri dėl savo paskolintų pinigų. Tai reiškia, kad jie gali norėti tam tikrų garantijų, kuriomis taptų užstatas. Jei paskolos suma yra pakankamai didelė, užstatu gali tapti didesnės vertės automobilis, nekilnojamasis turtas ar kt. Kaip bebūtų, jei nuosavo turto turėsite, labai tikėtina, kad paskolą gauti galėsite.

Tačiau vėlgi, juk šiuo atveju kalbame apie finansinius įsipareigojimus. Tai yra labai rimtas ir atsakingas sprendimas, todėl jei jūs nenorite patirti didelių finansinių praradimų ir norite, kad jūsų asmeninė finansinė padėtis būtų stabili, turėtumėte ne ką mažiau dėmesio skirti ir savo asmeninių finansų valdymui. Tai reiškia, kad jei jūs gausite paskolą ir neturėsite pakankamų pajamų, turite žūtbūt stengtis tokią savo sudėtingą finansinę situaciją pakeisti. Tam reikės skirti kur kas daugiau laiko ir pastangų, tačiau jei jūs tvirtai suimsite save į rankas ir pradėsite sistemingai judėti pirmyn, galiausiai tikrai pasieksite savo užsibrėžtą tikslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.