Kokie laikrodžiai yra patys populiariausi?

Pastaruoju metu, prabangūs kvarciniai laikrodžiai sugrįžta į madą. Juk savaime suprantama, kad retam žmogui laikrodis ant rankos tėra prietaisas, reikalingas patikrinti laiką. Tai yra kur kas daugiau – gražus laikrodis įrodo, jog jūs puikiai suprantate stilių ir madą ir esate tikrai išlavinęs savo skonį. Taigi, prabangūs šveicariški laikrodžiai grįžta į madą, tačiau neretai žmonės randa kur nusipirkti laikrodžių kur kas pigiau, nors jie atrodo taip pat, kaip aukščiausios klasės laikrodžiai vyrams ar moterims.

Anksčiau buvo laikoma, kad laikrodžiai yra labiau skirti vyrams, tačiau pastaruoju metu pastebima tokia tendencija, jog šiuos laikrodžius vis dažniau dėvi moterys. Metalinės apyrankės yra pritaikomos prie moters rankų su dekoruotomis ir odinėmis apyrankėmis, kurios sukuria savitą skonį. Be abejo, nors prieš gerus dvidešimt metų metalines apyrankes turintys laikrodžiai buvo skirti vyrams, dabar tokio tipo laikrodžiai moterims yra daromi panašiai, tačiau turi ir savo išskirtinių ženklų. Pavyzdžiui, laikrodžio linija dažniausiai būna ne tokia griežta, taip pat neretai yra įkomponuojami ir prabangūs kristalai, pavyzdžiui, Swarowski.

Negana to, pastaruoju metu populiarūs ir tokie laikrodžiai vyrams – ant plono dirželio, kuris net kelis kartus apsisuka aplink riešą. Be abejo, tokius laikrodžius dažniau nešioja moterys, tačiau pastaruoju metu atsirado ir nemažai vyriškų tokio tipo laikrodžių variantų.

O kalbant apie klasiką, niekuomet nebus pamirštas ir iš mados neišeis laikrodis su odine apyranke. Tokie laikrodžiai vyrams ir moterims patiks visuomet, kadangi ši klasika prideda prestižo ir solidumo, tad turbūt nėra keista, kad daugelis Lietuvos ir užsienio verslininkų yra pastebimi nešiojant štai tokius laikrodžius.

Apskritai, yra pastebima tendencija ir dėl mechaninių laikrodžių – nors anksčiau juos dėvėdavo tik vyrai, visgi, mechaniniai laikrodžiai moterims pamažu tampa populiarūs ir dabar jau įprasta matyti gražias merginas, nešiojančias gan didelius, mechaninius laikrodžius su metalinėmis apyrankėmis. Atrodo, kad klasika nemiršta, tačiau naujų mados tendencijų laikrodžių nešiojimo pasaulyje – taip pat labai daug, tad yra iš ko pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.