Apatinis trikotažas – patarimai renkantis

maudymosi kostiumeliaiNors daugelis niekada nepamato, ką vilkite po darbo kostiumėliu ar suknele, apatinis trikotažas – yra bene svarbiausia aprangos dalis. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kuriais derėtų vadovautis, norint išsirinkti tinkamą ir patinkantį apatinį trikotažą.

Pirmiausia, aptarkime, koks apatinis trikotažas privalo būti jūsų spintoje. Tai toli gražu ne tik maudymosi kostiumėliai. Kiekviena moteris turėtų turėti bent du komplektus kūno spalvos apatinių drabužių. Jų spalvos turėtų kisti nuo sezono – atsižvelgiant į jūsų įdegį. Būtent tokius apatinius turėtumėte dėvėti po peršviečiamais drabužiais – dažnai moterys daro klaidą ir renkasi baltas liemenėles. Pastarosios tiks po baltos spalvos darbo palaidinėmis ar kelnėmis. Juodas apatinis trikotažas taip pat privalomas kiekvienoje spintoje – jį lengviausia derinti ir prižiūrėti. Kūno, baltos ir juodos spalvos apatinis trikotažas turėtų sudaryti jūsų bazę, kurią papildysite keliomis spalvotomis, itin viliojančiomis liemenėlėmis.

Apatinis trikotažas privalo būti patogus. Dėl šios priežasties turėtumėte išaiškinti, kokia forma ir dydis jums tinka labiausiai. Moterys, turinčios plokščią ar nedidelę krūtinę gali rinktis atviresnes liemenėles su kaušeliais, vizualiai padidinsiančias krūtinę. Tuo tarpu tos, kurių krūtinė didesnė, turėtų rinktis uždaresnes, gerai prilaikančias liemenėles be papildomų detalių. Nepamirškite sureguliuoti ir petnešėlių – jos neturėtų įsirėžti į odą.

Renkantis apatinį trikotažą svarbioms progoms, privalu užtikrinti, kad jis būtų nematomas. Jeigu jūsų suknelė itin aptempta, jokiu būdu nedėvėkite ryškiai į kūną įsispaudžiančių liemenėlių. Kelnaitės taip pat turėtų būti besiūlės. Dar viena alternatyva – dėvėti figūrą formuojančius apatinius, kurie suteiks jūsų kūnui tobulą formą.

Norėdamos atrodyti profesionaliai, neturėtumėte demonstruoti savo apatinio trikotažo. Iš po oficialios juodos suknelės, kurią dėvėti susitikimo metu, kyšančios rožinės spalvos petnešėlės tikrai neatrodys puikiai. Kalbant apie tai, spalvotas apatinis trikotažas turėtų būti paliktas laisvalaikiui.

Taigi, kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, apatinis trikotažas, nors ir daugeliui nematomas, yra be galo svarbi investicija. Išsirinkite geros kokybės pagrindinių spalvos apatinius ir kasdien jausitės pasitikinti savimi ir profesionali. O ypatingoms progoms bei laisvalaikiui paskirkite atskirą kamputį lentynoje – ten turėtų atsirasti kelios nėriniais puoštos liemenėlės ir viena-kita spalvinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.