Vyriškas galvosūkis. Ką rengtis šį pavasarį?

Nike vyriski batai

Nike vyriski batai

Kiekvienas pavasarį pasitinkame džiugiomis, pakiliomis nuotaikomis. Dienos tampa vis ilgesnės, rytai šviesesni. Tampa vis lengviau kilti iš lovos ir su džiaugsmu pradėti naują dieną. Tačiau dažnai čia ir sutrinkame – o ką rengtis šiandien? Kokią avalynę pasirinkti? Todėl yra labai svarbu apsvarstyti, kaip atsinaujinsime savo drabužių spintą atėjus pavasariui. Moterims tai padaryti yra žymiai paprasčiau, nes moterys labiau linkusios apie tai išsikalbėti su savo draugėmis, kolegomis, mamomis ar seserimis. Vyrai apie tai dažniausiai galvoja tik patys sau, taigi, šiame straipsnyje bus pateikta trumpa įžanga į pavasarėjančio vyro drabužinę.

Vienas svarbiausių komponentų aprangoje yra batai. Taip, juk yra sakoma, kad žmogus pasitinkamas yra ne pagal ką kitą, o.. pagal batus. Todėl svarbu yra atkreipti dėmesį į tinkančią avalynę. Bet avalynė, kaip žinia, turi būti ne tik graži, bet ir patogi taip pat. O svarbiausia – tinkamai pritaikyta įvairioms progoms. Juk neisite į kokteilių vakarėlį su sportbačiais. Bet nike vyriski batai jums puikiai tiks eiti į vakarėlį, pasimatymą ar žaisti teniso.

Kitas neatsijamas jūsų naujos pavasario drabužinės akcentas turėtų būti lnegvas švarkelis. Juk lauke dar nėra taip šilta, kad galėtumėte sau leisti išeiti tik su marškinėliais, bet kartu nėra taip šalta, kad apkrautumėte save striuke ar sunkiu paltu, kurį vėliau greičiausiai teks neštis pažastyje ar kišti į kuprinę. Juk niekam tai nėra patogu, tad jauskitės patogiai ir įsigykite lengvą pavasarinį švarkelį su kuriuo ne tik jausitės patogiai ir komfortabiliai pvasarišku oru lauke, bet ir stilingai. Lengvas pavasarinis švarkelis tiks tiek prie šortų, tiek prie džinsų ar rimtesnių kelnių.

Jokiu būdu nepamirškite spalvotų marškinėlių – tai apskutinis mados klyskmas. Su tokiais marškinėliais ne tik atkreipsite dėmesį, tačiau ir jausitės itin stilingi. Marškinėliai nebūtinai turi būti raštuoti, jie gali būti ir vienos ryškios spalvos, kurie padės Jums atkreipti į save dėmesį bei jaustis tikrai pavasariškai šventiškai. Taigi, džiaukitės pavasariu, džiaukitės diena!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.