Onesie kombinezonas – kaip išsirinkti?

Onesie kombinezonas šiandien tampa vis labiau ir labiau populiarėjančiu drabužiu, kurį tėvai perka tiek naujagimiams ar paaugusiems vaikams, tiek sau patiems. Jo garantuojamas jaukumas, šiluma ir patogumas suvilioja ne vieną. Tačiau, jeigu paskutinį kartą dėvėjote onesie kombinezoną, kai leidotės nuo kalniukų prieš septyniolika metų, gali būti, kad neįsivaizduojate, kaip nusipirkti kokybišką drabužį. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, su kurių pagalba išsirinksite puikų kombinezoną.

Visų pirma, nuspręskite, koks onesie kombinezonas jums tiktų labiausiai. Jeigu jūsų prioritetas yra patogumas ir šiluma, galite nusipirkti paprastą, vienspalvį drabužį, kuris šildys jus ilgais žiemos vakarais. Jeigu norite, kad jis pabrėžtų ir šmaikščiąją jūsų charakterio pusę – pirmyn. Priklausomai nuo to, ko norite, galite įsigyti ryškiai rožinės spalvos kombinezoną, kurį galėsite derinti prie princesės karūnėlės, taip pat, galite nusipirkti kamufliažiniu raštu išmargintą drabužį – šis turėtų itin patikti tiek berniukams, tiek vyrams. Onesie kombinezonas gali atskleisti jūsų originalumą – galima rasti margintų gyvūnų raštais, superherojų imitacijomis, kai kurie turi ragus ant nugaros, meškos pėdas ar itin linksmą gobtuvą. Pasirinkimo galimybės neribotos.

Įvertinkite, kur nešiosite savo kombinezoną. Medžiagos storis priklausys nuo to, ar su onesie kombinezonu vaikščiosite po namus, grįžę iš darbų, ar norėsite juo apsirengę ir įsispyrę į sportbačius pavedžioti šunį, ar šildysitės juo miegodami.

Apsvarstykite ir tai, ar norite kombinezono su uždaromis pėdomis, ar su atviromis. Pirmasis varianta idealiai tiks, jeigu jūsų namuose itin silpnai veikia centrinis šildymas ir nuolat šąlate kojas, taip pat, tada, jeigu norite sutaupyti kelis eurus, galėdami temperatūrą namuose reguliuoti patys. Onesie kombinezonas su atviromis pėdomis bus daug patogesnis, kadangi nesijausite kaip stipriai suvyniotas sumuštinis (visai nesakome, kad tai yra blogai). Su tokiu kombinezonu turėsite daugiau laisvės, su juo bus daug patogiau dėvėti batus, kai norėsite greitai nubėgti iki už penkių minučių esančios maisto parduotuvės.

Taigi, perskaitę šį straipsnį turėtumėte būti tikri dėl to, koks onesie kombinezonai jums tiktų geriausiai. Įvertinkite, ar jums užtenka patogumo, ar taip pat norite atrodyti originaliai, pagalvokite, ar drabužį nešiosite tik namuose, ar ir lauke, taip pat, nepamirškite pagalvoti, ar jums labiau patiktų uždaros ar atviros kombinezono pėdos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.