Batai vyrams – kaip neprašauti pro šalį?

Vyrai, moterys stebi jūsų batus! Taigi, jeigu siekiate atrodyti vyriškai ir patraukti dailiosios lyties atstovių dėmesį, batai vyrams yra ta sritis, kuria turėtumėte susirūpinti. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokie vyriški batai turėtų atsidurti jūsų spintoje ir ką turėtumėte žinoti apie savo avalynę.

Nereikia nė sakyti, jog dauguma moterų yra lengvai išprotėjusios dėl batų – tiek savo, tiek vyriškų. O kaip gi vyrai? Ar jiems rūpi, ką aunasi ant savo kojų? Tyrimai sako, jog, deja, nelabai. Amerikiečių avalynės gamintojas AllenEdmonds atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 1000 vyrų ir moterų ir išsiaiškino, jog moterims du kartus svarbiau, ką avi vyrai nei vyrams ką avi moterys. Remiantis rezultatais, vyriški batai leidžia nuspręsti apie vyro stilių (taip teigia 52% tyrime dalyvavusių moterų), jo finansinę padėtį (36%) bei dėmesį (arba šiuo atveju jo trūkumą) detalėms (54%). Trumpai tariant, mieli vyrai, esat vertinami kiekvieną kartą, kai išeinate iš namų. Tad, jeigu norite atrodyti stilingi, sėkmingi bei atsakingi, metas pirkti naujus batus.

Jeigu jūs siekiate atrodyti kuo profesionaliau ir sukurti lengvą iliuziją apie didelius turtus ir būsimą sėkmę darbe, rinkitės klasikinius juodus odinius batus. Jeigu tokių dar neturite, investuokite, nepriklausomai nuo to, kad šiuo metu kaina atrodo kiek per didelė. Patikėkite, tai puiki investicija, kuri leis patirti tiek asmenines, tiek profesines pergales. Su tokiais batais atrodysite pasitempęs, solidus ir sėkmingas.

Jeigu žinutė, kurią norite perduoti apie save moterims yra ta, jog mėgstate aktyvų laisvalaikį, nuotykius bei iššūkius, rinkitės geros kokybės sportinius batus. Tokie batai vyrams tikrai nereiškia, jog atrodysite prasčiau, ypač tada, jeigu nešiosite nesuplyšusius „inkariukus“, o kokybiškus sportbačius, kurie prisitaikys prie intensyvaus jūsų gyvenimo būdo.

Taigi, norite to ar ne, vyriški batai apibūdina jus kiekvieną dieną. Jeigu norite būti sėkmingas, patrauklus ir kasdien jaustis puikiai, pasirinkite puikią avalynę ir stebėkite rezultatus. Greitai suprasite, kodėl moterys sako, jog bent viena pora tobulų batų gali pakeisti gyvenimą – tiek jūsų, tiek jūsų moters.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.