Išmokite tinkamai paskirstyti savo pinigus

Paskolos internetu

Paskolos internetu

Jums jau ne vieną kartą padėjo paskolos internetu? Tačiau nors paskolos internetu ir išsprendė jūsų trumpalaikes finansines problemas, tokių problemų pastaruoju metu jums kyla vis daugiau ir jos yra dažnesnės? Jei taip, tokiu atveju akivaizdu, kad jums reikėtų išmokti valdyti savo asmeninius finansus. Klausite, kas tai? Juk jūs visuomet manėte, kad mokate kuo puikiausiai valdyti savo pinigus? Taip, taip mano daugybė žmonių, tačiau ar iš tikrųjų situacija yra būtent tokia? Praktika rodo, kad didžioji dalis visuomenės net nenumano, kas yra tinkamas asmeninių finansų valdymas, o jų išlaidavimo įpročiai yra neįtikėtinai problematiški, todėl jei jūs pagaliau norite stabilizuoti savo finansinę padėtį ir daugiau nebesukti galvos dėl finansų trūkumo, pateiksime keletą naudingų patarimų.

  • Išmokite save kontroliuoti. Savikontrolė yra labai svarbus asmeninių finansų valdymo įrankis. Užduokite sau vieną labai paprastą klausimą. Dėl kokių priežasčių jums dažniausiai pritrūksta pinigų? Žinoma, kad atsakymas bus standartinis – tai lemia pernelyg didelės išlaidos. Tuomet paklauskite savęs dar vieno klausimo. Dėl kokių priežasčių jūs patiriate dideles išlaidas? Atsakymas taip pat bus labai akivaizdus. Taip nutinka dėl savikontrolės trūkumo. Jei mes savęs nemokame kontroliuoti ir vos tik gavę daugiau pinigų, visus juos skubame išleisti, akivaizdu, kad neilgai trukus susiduriame su viena ir ta pačia problema – išsekusiomis lėšomis. Tokiais atvejais imame galvoti apie paskolas internetu, kreipimąsi į giminaičius, draugus ar kt. Todėl labai svarbu, kad nuo šiol mokytumėtės suvaldyti savo norą išlaidauti.
  • Tapkite atsakingais už savo finansinę ateitį. Nemanykite, kad jūsų finansines problemas nuolatos galės išspręsti aplinkiniai žmonės. Prisiimkite atsakomybę ir savo asmenines finansines problemas išspręskite patys, galvodami apie ateitį. Tai reiškia, kad tuomet, kai kalbame apie asmeninius finansus, jokiu būdu neturėtume galvoti tik apie šiandieninę padėtį. Tai būtų labai neteisinga ir rizikinga. Todėl jei nuo šios akimirkos pradėsite galvoti apie tai, kokia jūsų finansinė padėtis bus po metų, dviejų ar penkerių, turėtumėte lengviau stabilizuoti savo asmeninius finansus.
  • Supraskite, kur iškeliauja jūsų pinigai. Kaip jau supratote, prastėjančią finansinę padėtį lemia didėjančios išlaidos, todėl pabandykite išsiaiškinti, kur nukeliauja jūsų pinigai. Tai lengviausia padaryti, jei bent vieną mėnesį fiksuosite visas savo išlaidas. Ir šiuo atveju nekalbame tik apie stambius pirkinius. Kalbame apie kiekvieną jūsų išleistą centą. Jei perkate puodelį rytinės kavos – fiksuokite tai. Jei perkate kramtomos gumos pakelį – būtinai įtraukite tai į savo išlaidų sąrašą. Fiksuokite absoliučiai viską. Tuomet mėnesio pabaigoje galėsite matyti tikruosius ir nesuvaidintus skaičius, kurie kalbės patys už save. Žinodami, kur iškeliauja jūsų pinigai, galėsite pakoreguoti ir savo išlaidas. Atsisakę tų, kurios nėra būtinos, padidinsite savo biudžetą, o tai leis jaustis ramiau dėl savo finansinės padėties.
  • Pradėkite taupyti. Žinoma, nekalbame apie taupymą be jokio tikslo. Kiekvienas jūsų sutaupytas centas turėtų būti panaudotas tikslingai ir kryptingai. Tai reiškia, kad nėra teisinga metų metus taupyti pinigus neturint jokio aiškaus tikslo. Pavyzdžiui, tam tikrą dalį savo gaunamų mėnesinių pajamų galite atidėti nenumatytoms išlaidoms, pvz., sugedusio automobilio remontui ar kt. Taip pat galite kaupti ir pinigus savo būsimoms atostogoms – tai leis išvengti labai didelių ir neigiamai jūsų finansinę padėtį paveikiančių išlaidų, kurios priešingu atveju galėtų atsirasti, jei atostogauti leistumėtės visiškai neplanuotai.

Žinoma, šie patarimai nėra vieninteliai, kuriuos galėtumėte pritaikyti savo praktikoje, todėl stenkitės kaupti informaciją ir domėtis tuo, kas turi įtakos jūsų finansinei padėčiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.