Kaip montuojamas elektrinis kilimėlis, skirtas grindų šildymui?

Praktiškas, aukšta kokybe ir funkcionalumu pasižymintis elektrinis kilimėlis šiandien yra vienas dažniausiai pasirenkamų sprendimų kombinuotam šildymui, kuomet pageidaujama tam tikrą grindų plotą papildomai apšildyti, naudojant elektrą. Tai itin patogu vasarą, kai nenorite ar negalite jungti pagrindinio šilumos šaltinio, tačiau tam tikrose erdvėse, pvz., virtuvėje ar vonios kambaryje, norite mėgautis šiltomis grindimis. Vienas svarbiausių elektrinių kilimėlių privalumų yra tai, kad jų montavimas yra nesudėtingas ir nereikalauja specialisto žinių ar įgūdžių (tiesa, primename, kad visus elektros sujungimus turėtų atlikti šios srities profesionalas).

Elektrinis kilimėlis įrengiamas keliais paprastais žingsniais

Jei nusprendėte įsirengti elektrinį grindų šildymo kilimėlį, visų pirma, išmatuokite laisvą grindų plotą. Šie kilimėliai nėra montuojami po sunkiais, stacionariais baldais, neturinčiais kojelių, pvz., virtuviniais komplektais, skalbimo mašina ir pan. Tai reiškia, kad pageidaujamas apšildyti grindų plotas bus mažesnis už bendrą grindų plotą. Žinodami reikalingą plotą, pasirinkite atitinkamo dydžio kilimėlį. Visuomet rinkitės kiek mažesnį kilimėlį, nei išmatuotas grindų plotas.

Kitas žingsnis – iki termostato montavimo vietos grindyse ir sienoje išpjaukite maždaug 10 mm pločio griovelį, kuris bus naudojamas grindų jutiklio vamzdeliui. Į griovelį įklijuokite vamzdelį, uždėkite antgalį ir įverkite temperatūros jutiklį. Kadangi elektriniai kilimėliai yra tiesiami ant švaraus paviršiaus, gerai išvalykite erdvę.

Išvyniokite kilimėlį ir tieskite jį lipnia puse. Pasiekus grindų kraštą, tinklelį reikia įkirpti ir pasukti reikiama kryptimi. Primename, kad jokiu būdu negalima pažeisti kabelio. Tuomet kilimėlis prispaudžiamas / priklijuojamas prie grindų paviršiaus. Viskas! Kitas darbas – apdaila. Jei ketinate klijuoti plyteles, ant šildymo kilimėlio tepkite plytelių klijus (bent 5 mm storio sluoksniu) ir klijuokite pasirinktas plyteles. Šildymą rekomenduojama įjungti praėjus kelioms savaitėms.

Šiuolaikiniai sprendimai, prisitaikantys prie individualių poreikių

Praktiškas ir lengvai montuojamas elektrinis kilimėlis rūpinasi kasdieniu namu komfortu. Šiltos grindys vonioje ar kitoje dažnai lankomoje patalpoje yra vienas svarbiausių jaukumo garantų, nepriklausomai nuo metų laiko. Dėl šios priežasties elektriniai kilimėliai vis dažniau montuojami tiek nuosavuose namuose, tiek butuose, jie pasirenkami tiek remonto darbams, tiek namų įrengimui. Be to, šiuolaikiniai elektriniai kilimėliai gali būti naudojami praktiškai su visomis grindų dangomis: plytelėmis, parketu, laminatu ar net kilimu. Vis dėlto, kad priimtu sprendimu netektų gailėtis ateityje, rekomenduojame rinktis patikimą, kokybės garantijas galintį suteikti pardavėją ir rinkoje palankiai įvertintą gamintoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.