Masažas – sveikos gyvensenos ingredientas

Masazuoklis

Paimkite atsitiktinį prekių ir paslaugų katalogą pasitaikiusį po ranka. Turbūt nenustebsite radusi nemažai pasiūlymų pasilepinti masažu – aprašoma įvairiapusė procedūros nauda ir efektyvumas. Ir nors kai kurie paslaugų tekstai tėra reklaminis triukas, kuriuo siekiama pritraukti daugiau klientų, vis dėlto masažas tikrai turi didelę naudą mūsų organizmui. Kaip yra rekomenduojama treniruotis bent 150 minučių per savaitę, taip pat svarbu yra ir atrasti laiko masažo procedūroms, jeigu norite gyventi sveikai. Tik be abejo būtina pabrėžti, kad vienas masažas per 6 mėnesius, gavus dovanų kuponą, tikrai nepadarys stebuklų.

MasazuoklisŽinau, ką dabar galvojate – masažas yra brangi procedūra. Procedūra, kuri atima daug laiko. Nuolatiniai masažo seansai yra tiesiog neįmanomi jūsų ir taip užimtose dienose. Štai čia aš ir turiu jus sustabdyti. Jūs lengvai galite atlikti masažą sau namuose kasdieną skirdami vos 10 minučių. Tam yra puikiai visiems žinoma priemonė – masazuoklis. Kodėl nepabėgus iš nepasitenkinimo savimi, streso, jeigu galite gauti gerą pliūpsnį relaksacijos neišeidami iš namų ir išvengdami valandos laiko terapijos grožio salonuose? Kaip po kiekvienos treniruotės svarbu yra atlikti tempimo pratimus, taip ir masažas turėtų būti svarbi dalis jūsų kasdieninėje grožio rutinoje.

Jeigu pasakyti zzzz yra lengviau nei natūraliai padaryti – suteikite šansą masažui. Tyrimais įrodyta, kad reguliarus masažuoklio naudojimas pagerina miego kokybę. Miegas yra be galo svarbi sveikos gyvensenos dalis. Chroniškas miego trūkumas gali privesti prie svorio padidėjimo, nuotaikų kaitos, hipertenzijos ir gali iš esmės gerokai pakenkti mūsų imuninei sistemai. Tad nustokite skaičiuoti avis ir atsipalaiduokite masažo pagalba.

Valandos laiko seansas su žvakėmis, eteriniais aliejais ir švelnia muzika fone kartais yra viskas, ko mums atrodo žūtbūt reikėtų. Tačiau, laimei, jums nereikia įdėti tiek pastangų kuriant atmosferą, kuri padėtų nusiraminti. Vieno tyrimo metu buvo nustatyta, kad žmonės, kurie penkias savaites iš eilės po du kartus per savaitę 15 minučių pasėdėdavo masažinėje kėdėje stipriai sumažino nerimo ir streso lygį darbe palyginus su žmonėmis, kurie masažo procedūrų išvis neturėjo. Masažo metu išsiskiria serotoninas ir dopaminas, kurie mažina stresą. Tad puikus metas įsigyti masažuoklį ir pradėti rūpintis savo sveikata.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.