Populiariausi švarkų ir marškinių deriniai 2016

Mados tendencijos yra tai, į ką atkreipti savo dėmesį yra tikrai verta, kadangi tai yra faktorius, kuris leidžia jums nesunkiai suprasti tai, kokio tipo apranga konkrečiu metu yra priimtiniausia. Būtent apie šių metų mados tendencijas ir kalbėsime, pažvelgdami jas iš vyriškosios perspektyvos ir aptardami populiariausius vyriškų švarkų ir marškinių derinius 2015m.

Mėlyni švarkai/šviesiai mėlyni marškiniai
Mados pasaulyje pastaruoju metu mėlyna spalva yra ypač populiari, tad matyti ja paremtą derinį ir šiame sąraše tikrai nėra staigmena. Taip, Lietuvoje tokio švarko ir marškinių derinio veikiausiai matę nesate, bet jei kalbėsime apie tiek tolimuosius vakarus, tiek ir tolimuosius rytus, tų regionų šalyse tokios spalvos oficiali apranga yra ypač populiari. Kalbant kiek konkrečiau, dažniausiai nėra pasirenkama tolygi švarko ir marškinių spalva – yra kuriamas kontrastas, renkantis kiek tamsesnės mėlynos spalvos kostiumą ir kur kas šviesesnius žydrus marškinius. Patikėkite – rezultatas yra išties efektingas, ko pasekoje išbandyti tokį derinį privalėtų kiekvienas kažko originalesnio savo aprangoje ieškantis žmogus.

Rožiniai švarkai/raudoni marškiniai
Tokių spalvų vyriški švarkai ir vyriški marškiniai, bandant juos įsivaizduoti, gali atrodyti kaip pakankamai radikalaus sprendimas, kurio išskirtinumą galėtų išvertu tik labiausiai ekstravertiški žmonės, kurie dėmesiu praktiškai minta. Visgi, faktas, jog nors situacija yra panaši – tokia apranga tikrai sutraukia daug dėmesio, įvardinti ją kaip radikalų pasirinkimą veikiausiai būtų kiek per stipru. Taip yra dėl to, nes rožiniai švarkai tikrai nėra patys ryškiausi, o raudonos spalvos vyriškų marškinių suteikiamas kontrastas tikrai nėra perspaustas. Būtent puikus šių abiejų detalių suderinamumas ir lemia tai, jog tokio tipo oficiali vyriška apranga išsiskiria išties dideliu populiarumu tiek Europoje, tiek ir Šiaurės Amerikos valstybėse, o kalbant apie Azijos regiono gyventojus tokio spalvų derinio kalbant apie oficialią aprangą  populiarumas yra tiesiog fenomenalus. Tad nors Lietuvoje tokia apranga nėra labai populiari, pasirinkę ją gailėtis tikrai neturėsite, kadangi būsite žengę didelį žingsnį link pasaulinių mados standartų, nepaisant to, jog Lietuvoje iki jų daugelis daaugę nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.